ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація

Перегляд статті


Альтернативні теорії ВІЛ


19.05.2005
У людській природі закладена здатність боротися зі страхом смерті, із зумовленістю перед вироком долі. Іноді, на жаль, саме як вирок люди сприймають діагноз ВІЛ і намагаються відшукати ту рятівну соломину, за яку можна схопитися, щоб протистояти своєму страхові. І ці соломини бувають різними. Хтось вірить у те, що йому поставили помилковий діагноз... А хтось зважає на теорії, що ВІЛ не смертельний вірус. Нам варто розібратися, що є міф і що факти.

Головним опонентом офіційної наукової доктрини ВІЛ/СНІДу став професор Каліфорнійського університету в Берклі Пітер Дюсберг, учений зі світовим ім'ям в області молекулярної і клітинної біології. У книзі "Вигаданий вірус СНІДу" він пише, що доктрина вірусного походження СНІДу суперечить усім відомим науці законам інфекційного захворювання. Після багаторічних досліджень автор прийшов до висновку, що ВІЛ не може привести до СНІДу, і є безпечним для людини - так називаним вірусом-супутником або вірусом-сиротою (такі назви їм дані тому, що не удалося встановити хвороби , яку вони викликають). Автор і його прихильники вважають, що позитивна реакція, що трактується як ВІЛ-інфекція, може бути в хворих, чиї імунні системи були раніше активізовані і виробляли антитіла при туберкульозі, пневмонії, ревматизмі, розсіяному склерозі, стані після щеплень і інших хвороб і клінічних станів, багато хто з яких довільно віднесені до т.зв. СНІД-ассоційованих захворювань.

 

Ризик одержати ВІЛ-позитивний діагноз мають і пацієнти, яким часто переливають кров, у тому числі хворі гемофілією. "Чужа кров" є одним з найдужчих антигенів, проти якого імунна система виробляє антитіла. Учений доводить, що хвороба (ослаблення) імунної системи, що стали іменувати СНІДом, викликається не вірусом, а, у першу чергу, тривалим уживанням "рекреаційних наркотиків" (застосовуваних не за медичними показниками, а для задоволення) і високотоксичного препарату АЗТ (AZT), що призначається для профілактики і лікування ВІЛ/СПІДу.

 

Дійсно, безліч людей страждає від іпохондрії в сполученні зі звичайним грипом, застудою або іншим безпечним захворюванням. При цьому в них можуть з'явитися такі симптоми, як утрата ваги, невелике підвищення температури, шкірні захворювання, діарея або низький рівень Т4-клітин. Прихильники теорії "безпечного ВІЛ" вважають , що в зв'язку з тим, що "начебто" це ознаки Віл-інфекції, деяким таким пацієнтам здається, що в них дійсно розвивається СНІД, і вони за власною ініціативою проходять тестування на ВІЛ-інфекцію. Під впливом сильного стресу, характерного для таких випадків, і інших психологічних факторів, у пацієнта придушується імунітет і можуть розвитися реальні важкі хвороби. Як тільки психіка "Віл-позитивного" запрограмована на визначену роль, організм може відповісти відповідним симптомам. Це називається "віртуальним ВІЛ-захворюванням".

 

Доктор Гері Нал підтверджує цю точку зору у своїй публікації в журналі "Зенгерс" (Zenger's, серпень 1997 р.): "Сам мозок здатний демонструвати всі прояви того, що ми називаємо синдромом СНІДу в первинній імунній депресії (у період придушення імунітету)". Він порівнює це з тим, як у деяких т.зв. відсталих народів існує ритуал страти, називаний "указівка кістою" (bone poіntіng). Аборигени переконані, що ця кіста має величезну силу, і якщо неї направити убік людини, то він умре. Віра у реальність такого явища, що постійно їм навіюється, дійсно нерідко приводить до трагічного кінця.

 

Нам здається, що емоційний стан і так називані психосоматичні (тілесні ) реакції на стрес, безумовно, мають місце, з цим не можна не рахуватися, але не варто закривати очі на те, що все-таки люди умирають від СНІДу, и це факт.Головна -> Корисна інформація -> Перегляд статті

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.