ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
17.04.2009

Ваш особистий ризик інфікування


Заразитися Віл-інфекцією може кожен, незалежно від статі, віку, національності, сексуальної орієнтації, матеріального достатку або належності до якої-небудь соціальної групи. Не існує "груп ризику", але існує ризикована поведінка. Ваша поведінка може бути пов'язана з ризиком передачі ВІЛ, якщо

03.03.2009

Статеві інфекції "звільняють" дорогу для передачі ВІЛ


Учені продемонстрували, як саме ВІЛ генетично "відкорковується" під час передачі вірусу від однієї людини до іншої при контакті зі слизовою оболонкою геніталій. Результати були опубліковані в січневому номері журналу "Plos Pathogens". Вони пояснюють, чому саме інші інфекції, що передаються статевим шляхом, роблять людей більш уразливими перед ВІЛ-інфекцією. Про це повідомляє Medical News Today.

25.02.2009

Компонент сперми сприяє поширенню ВІЛ-інфекції


Група німецьких учених заявила про те, що один компонент, що міститься в насінній рідині, сприяє швидкому проникненню вірусу імунодефіциту в клітини людського організму.

29.05.2008

Чи передається ВІЛ у стоматолога?


Часто пацієнти на прийомі у стоматолога і перед операціями переживають страх інфікування ВІЛ і гепатитами. Не дивлячись на те, що не було зареєстровано жодного випадку передачі ВІЛ в стоматологічному кабінеті, люди продовжують побоюватися стоматолога більше, ніж ризикованої поведінки. Тому багатьох цікавить питання: чи можлива передача ВІЛ-інфекції і гепатиту на прийомі у зубного лікаря? Кореспондент журналу "СНІД, секс, здоров'я" вирішило задати це питання фахівцеві.

15.05.2006

Оральний секс: небезпека інфікуватися ВІЛ вище, ніж вважали раніше


На замовлення уряду США проведені дослідження, у ході яких встановлено, що ризик передачі вірусу ВІЛ при оральному сексі набагато вищий, ніж експерти вважали раніше.18.02.2006

Чи можливе зараження ВІЛ після навмисного уколу голкою?


У Київський міський центр СНІДу за півтора місяці звернулося 12 чоловік, яких несподівано вкололи в натовпі. Минулого року постраждало 20 чоловік. Всі вони припускають, що їх хотіли інфікувати СНІДом. Про ймовірність такого шляху зараження мовитися в статті.

07.08.2005

Віл-інфекція - ризик для стоматологів.


Уже до 80-х років було відоме більш 15 симптомів поразки слизової оболонки порожнини рота і пародонту, що проявляються на різних стадіях інфекційного процесу. У 1985 році Дэвид Хо зі співавторами визначив наявність ВІЛ у ротовій рідині.

04.08.2005

Світ потерпає від епідемії сіфілісу після орального сексу


Американський центр по контролю і профілактиці захворювань (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) пепереджає про різке зростання  кількості випадків зараження сіфілісом після орального сексу...

22.07.2005

При випадковому уколі підібраною голкою ризик для дитини практично відсутній.


Згідно з дослідженнями Американської академії педіатрії, лікарі не повинні поспішати давати противірусні препарати кожній дитині, у якої підозрюють ризик зараження ВІЛ через випадковий укол кинутим шприцом...

25.04.2005

Як відбувається зараження ВІЛ


Відповідно до сучасних уявлень про ВІЛ/СНІД, зараження ВІЛ (вірусом імунодефіциту людини) відбувається шляхом передачі ряду присутніх в організмі рідких субстанцій від одної (інфікованої) людини до іншої. Вірус може бути переданий інфікованою людиною, у якої відсутні будь-які симптоми. Імовірність передачі вірусу людьми, що захворіли на СНІД, або тими, у кого проявилися окремі симптоми ВІЛ-інфекції, значно вище. Вірус потрапляє в організм через слизові оболонки піхви, прямої кишки, рота, уретри (сечівника) або через ушкоджену шкіру (порізи, рані, подряпини).

Страницы:
1, 2Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.