ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
29.09.2006

Симптоми ВІЛ-інфекції в порожнині рота
01.05.2006

Втрата ваги у людей, що живуть з ВІЛ


Втрата ваги, або виснаження - один з найбільш розповсюджених симптомів ВІЛ-інфекції, що має місце на будь-яких стадіях розвитку інфекції. До нього необхідно відноситись з усією серйозністю, тому що ненавмисна втрата ваги найчастіше є ознакою наявності активної інфекції або хвороби, пов'язаної з ВІЛ.

16.04.2006

Діарея у людей, що живуть із ВІЛ


Діарея часто буває в людей, що живуть із ВІЛ. Її причинами можуть бути АРВ-препарати, лікарські засоби, що застосовуються для лікування певних інфекцій, а у людей з малою кількістю СД4 діарея може бути викликана декотрими опортуністичними захворюваннями.

16.04.2006

Нудота і блювота при ВІЛ-іфекції


Нудота означає стан, коли вам хочеться блювати. Це розповсюджений симптом, який в той, або інший час відчувають багато людей з ВІЛ.

 

Нудота і блювота можуть мати безліч причин, вони зв'язані з травним трактом, наприклад, діарея, гострі інфекції, вагітність, заколисування в транспорті або емоційні проблеми. Також це звичайні побічні ефекти при прийомі антиретровірусних або інших препаратів.11.03.2006

Анальний рак і ВІЛ-інфекція


Рак анусу або анальний рак - дуже рідкісне онкологічне захворювання. Він зустрічається як у жінок, так і у чоловіків, особливо у тих, що практикують приймаючий анальний секс. ВІЛ-інфекція підвищує імовірність його виникнення у декілька разів, тому важливо знати про таке захворювання і його можливі прояви. У статті Марка Кичоки розповідається про захворювання докладніше.

12.02.2006

Безсимптомна ВІЛ-інфекція


Іноді по відношенню до ВІЛ-інфекції застосовують термін "безсимптомне вірусоносійство". З цим терміном багато в чтому пов"язаний розвиток глобальної епідемії ВІЛ.

23.01.2006

Кандидамікоз у ВІЧ-позитивних людей


У статты розповідається про симптоми, діагностику, лікування та профілактику кандидомікозу у ВІЛ-інфікованих людей.

30.12.2005

Кліничні прояви ВІЛ-інфекції


У статті описуються кліничні прояви ВІЛ-інфекції з моменту інфікування і до настання стадії СНІДу включно.

22.11.2005

Проблеми, пов’язані з ділянкою губ у ВІЛ-інфікованих людей


Багато станів , пов'язаних з ВІЛ, позначаються на ділянці губ , що призводять до виникнення виразок, сухості губ і болісних ушкоджень

23.05.2005

Від чого залежить швидкість розвитку хвороби


Існують фактори, які впливають на швидкість розвитку ВІЛ - інфекції, а саме...

Страницы:
1, 2Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.