ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
10.12.2014

Вчені встановили, що ВІЛ з'явився на території Конго ще в 1920-х роках


Група вчених встановила, що людина вперше заразився вірусом імунодефіциту в 1920-х роках на території, де зараз знаходиться столиця Демократичної Республіки Конго - Кіншаса, повідомляє Бі-бі-сі.

21.10.2014

Епідеміологи дізналися, звідки почалася світова пандемія ВІЛ


Протягом багатьох років вчені намагалися виявити джерело пандемії ВІЛ. Відповідь була знайдена в Кіншасі, столиці Конго. І проблема сягає корінням в 1920-і роки, відзначає Medical News Today.

27.12.2010

ВІЛ


ВІЛ - вірус імунодефіциту людини, що викликає захворювання - ВІЛ-інфекцію, остання стадія якої відома як синдром набутого імунодефіциту (СНІД) - на відміну від природженого імунодефіциту.

02.07.2009

Гендерні аспекти ВІЛ/СНІД


Тема, яка зараз активно досліджується, і недарма, адже глобальне значення питання має бути продемонстровано. Гендерні аспекти стосуються гендерних ролей та стереотипів, що в свою чергу впливають на багато соціальних питань, зокрема поширенню епідемії ВІЛ/СНІД.

17.01.2008

Вчені зробили сенсаційне відкриття про ВІЛ
26.03.2006

Походження ВІЛ


Наукове дослідження походження вірусу може допомогти визначити, яким чином боротися з ним найбільш ефективно. Для розуміння дійсної історії ВІЛ, вірулентності вірусу і можливого імунітету до нього варто вивчати популяції, що могли бути піддані ВІЛ уже багато років тому, як, наприклад, в Африці. Вивчення імунної реакції приматів, інфікованих ВІО, може сприяти подальшій розробці вакцин.

04.03.2006

Теорії походження ВІЛ: дослідження і гіпотези


Питання про походження ВІЛ 1-го і 2-го типів є одним з ключових в сучасному розумінні проблеми СНІДу, оскільки його рішення значною мірою визначає напрями діагностики, лікування і профілактики даної патології.

20.09.2005

Яке походження ВIЛ?


В статті надається узагальнення теорій походження ВIЛ.

19.05.2005

Альтернативні теорії ВІЛ


У людській природі закладена здатність боротися зі страхом смерті, із зумовленістю перед вироком долі. Іноді, на жаль, саме як вирок люди сприймають діагноз ВІЛ і намагаються відшукати ту рятівну соломину, за яку можна схопитися, щоб протистояти своєму страхові. І ці соломини бувають різними. Хтось вірить у те, що йому поставили помилковий діагноз... А хтось зважає на теорії, що ВІЛ не смертельний вірус. Нам варто розібратися, що є міф і що факти.

26.04.2005

Чотири хвилі розвитку ВІЛ


Вивчення наслідків епідемії ВІЛ/СНІДу в часі виявляє її багатопланову, складну природу. Соціально-демографічні втрати сполучаться із соціально- економічними наслідками й у значній мірі обумовлюються ними. Узагальнення результатів досліджень соціально-економічних наслідків епідемії в найбільш уражених ВІЛ/СНІДом країнах, проведене на основі аналізу відповідних літературних джерел, дозволяє зробити деякі висновки, актуальні для України.
Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.