ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
15.01.2021

Вбиває не ВІЛ, а цькування: як жити з ВІЛ в Україні (відео)


80 тисяч українців не знають, що мають ВІЛ, а багато хто приховує хворобу через страх цькування. Тим часом інфіковані за певних умов можуть жити повноцінним життям. Дивіться дві історії ВІЛ-позитивних українців.

13.09.2016

7 відомих людей, що живуть з ВІЛ


Світ знає про вірус імунодефіциту людини вже більше 30 років. Вперше про нього заговорили масово в середині 80-х років минулого століття. Весь цей час вчені б'ються над розгадкою його невиліковності, дізнаються нові подробиці про його поведінку в організмі людини, підбирають терапію, яка допомагає ВІЛ-позитивним людям жити повним життям.

18.08.2014

Антитіла до вірусу на першому році життя виробляють ВІЛ-інфіковані немовлята


Антитіла до вірусу на першому році життя виробляють ВІЛ-інфіковані немовлята. Діти з вродженим ВІЛ можуть виробляти антитіла до вірусу. До такого висновку прийшли американські вчені. Інформація про проведене дослідження опублікована у науковому виданні Nature Medicine.

23.06.2014

Компонент соєвого соусу стане новими ліками проти ВІЛ


Підсилювач смаку в соєвому соусі виявився активним проти ВІЛ –інфекції

10.02.2014

Про анальний рак


Рак ануса або анальний рак - дуже рідкісне онкологічне захворювання. Він зустрічається як у жінок , так і у чоловіків , особливо які практикують приймаючий анальний секс . ВІЛ- інфекція підвищує його ймовірність у кілька разів , тому важливо знати про таке захворювання і його можливі прояви . У статті Марка Кичоки розповідається про захворювання докладніше.

10.01.2014

Безробіття підриває лікування ВІЛ


Люди, що живуть з ВІЛ , і мають роботу , більш чітко дотримуються правил лікування ВІЛ.

26.12.2013

Пацієнтів з ВІЛ пропонують лікувати радіоімунотерапією


Можливий спосіб лікування ВІЛ-пацієнтів, який базується на «вбивстві» радіоактивним випромінюванням клітин, заражених вірусом імунодефіциту людини, запропонували вчені з США, що представили результати своєї роботи на 99-й асамблеї Радіологічного співтовариства Північної Америки (Radiological Society of North America).

05.12.2013

Як живеться підліткам з ВІЛ?


За даними ООН, оприлюдненими напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, ВІЛ-інфекція стрімко поширюється серед підлітків і молоді.

23.09.2013

Тривалість життя людей з ВІЛ , які приймають терапію , постійно зростає


" Як довго я проживу ? " Це одне з найпоширеніших питань , які задають люди , у яких нещодавно виявили ВІЛ.

11.01.2012

Зачаття дитини у ВІЛ-позитивних пар


На сьогоднішній день медицина знає досить багато про те, як запобігти передачі ВІЛ від матері дитині. ВІЛ-інфіковані жінки можуть народжувати здорових, не інфікованих дітей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я ризик передачі ВІЛ від матері дитині без будь-якого втручання складає 20-45%. При проведенні ж профілактичних заходів цей ризик можна знизити до 2-8%.

Страницы:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.