ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Корисна інформація
30.10.2014

Майже 10-та частина тайських геїв у віці до 21 року заражена ВІЛ


Зберігається дуже високий рівень захворюваності ВІЛ серед молодих тайських геїв. Такі дані були озвучені на XX Міжнародній конференції з ВІЛ / СНІДу в Монреалі влітку цього року, повідомляє проект Aidsmap.Com.

15.06.2014

Рівень ВІЛ серед геїв у Франції виріс на 14% через масове тестування


Рівень захворюваності на ВІЛ серед чоловіків-геїв у Франції підвищився на 14% головним чином внаслідок розширення охоплення населення тестуванням.

06.06.2014

За два роки не встановлено жодного випадку передачі ВІЛ від осіб з вірусним навантаженням,яке неможливо визначити


Дослідження, що вивчає рівень інфекційного ризику ВІЛ- позитивних осіб , що приймають антиретровірусну терапію (АРТ) , не виявило жодного випадку зараження від осіб з вірусним навантаженням нижче 200 копій / мл , як при анальному , так і при вагінальному сексі.

29.05.2014

Підлітки - геї частіше вживають стероїди , ніж їх однолітки - натурали


Результати недавнього опитування , проведеного доктором Аароном Блешіллом ( Aaron Blashill ) і групою вчених з Інституту Фенуей в Бостоні , показують , що підлітки , геї і бісексуали , вживають стероїди майже в шість разів частіше , ніж їх однолітки - натурали.

16.02.2014

У США продовжує зростати кількість чоловіків, що займаються анальним сексом без презервативів


Пропорція чоловіків - геїв , що вступають в анальний секс без презерватива хоча б один раз на рік , збільшилася на 9 % за останні шість років.

30.09.2013

Молоді геї дистанціюються від гей спільноти


Французько - Канадське спостереження , проведене за результатами онлайн опитування серед чоловіків - геїв і чоловіків , які мають секс з чоловіками ( ЧСЧ) , виявило значне збільшення випадків незахищеного сексу з випадковими партнерами , випадків потенційно - серодискордантного сексу , а також випадків інфекцій, що передаються статевим шляхом.

27.12.2012

"Ген гомосексуальності" чоловіки отримують від матерів


Італійські дослідники вважають, що чоловіча гомосексуальність може бути безпосередньо пов'язана з геном, який несуть матері, пише Newsru з посиланням на The Daily Mail.

08.06.2012

Глухий, гомосексуальний, ВІЛ-позитивний активіст проти стигми


Одинадцять років тому Джон Мелець, глухий гомосексуальний чоловік з ПАР, дізнався, що він ВІЛ-позитивний. Однак події того дня назавжди врізалися йому в пам'ять. Коротке, але тривожне очікування у клініки міста Совето неподалік від Йоганнесбурга, і ось, лікар кличе його в кабінет. Лікар не знає мови жестів, так що просто швиденько пише щось на клаптику паперу і суне йому під ніс. «У вас позитивний результат на ВІЛ», - йдеться в записці.

03.05.2012

Як цифрові технології допомагають боротися з поширенням ВІЛ


Все більше і більше геїв знайомляться он-лайн. Вибух цілої культури «Гей-Радар» (Gaydar, англ. - Поєднання слів Gay і Radar), що стався завдяки Xtube, Manhunt, Adam4Adam і Grindr, може викликати зростання ризикованої сексуальної поведінки, породжуючи страх нової хвилі ВІЛ, особливо серед молодих геїв. Однак, так само як цифрові технології змінюють те, як ми насолоджуємося сексом і будуємо відносини, вони змінюють і те, як ми вирішуємо проблему СНІДу.

27.12.2011

Стигма щодо ВІЛ розділяє та дробить гей-спільноту


Огляд досліджень вказує на зростання рівня розділення в гей-співтоваристві через поширення ВІЛ. Як наслідок, ВІЛ-негативні чоловіки переважно спілкуються тільки з іншими ВІЛ-негативними чоловіками і навпаки. Більше того, стигма щодо ВІЛ негативних позначається на здоров'ї як ВІЛ-позитивних, так і ВІЛ-негативних чоловіків, повідомляється в результатах огляду, опублікованого в журналі AIDS Care.

Страницы:
1, 2Головна -> Корисна інформація

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.