Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

В Лондоні відкривається дослідницький центр ВІЛ

Новаторський дослідницький центр з ВІЛ для вирішення проблеми нерівності стосовно здоров’я людей і поліпшення якості життя всіх, хто постраждав від ВІЛ, створюється у Великобританії. Команда клініцистів, вчених і представників спільноти планують знайти способи запобігання передачі ВІЛ в майбутньому і випробувати нові інноваційні методи лікування.

Серед ключових завдань дослідницького центру буде розробка нових методів лікування для людей з ВІЛ, яким важко контролювати щоденну пероральну терапію, а також розробка і тестування нових методів лікування для груп людей (жінки, люди похилого віку і люди з темношкірих і етнічних меншин), які були «недопредставлені» в інших дослідженнях.

Експерти вважають, що зараз, при своєчасній діагностиці і правильному лікуванні, ВІЛ може стати керованим захворюванням. А ЛЖВ можуть жити довгим і здоровим життям.

Хлоя Оркін, професор медицини, глава дослідницького центру, каже, що існує безліч основних причин, за якими деякі люди з ВІЛ живуть особливо погано. ВІЛ має найбільший вплив на соціально обмежені і безправні групи населення, включаючи людей деяких рас і етнічних меншин, а також тих, хто живе в бідності. Ці групи з більшою ймовірністю можуть зіткнутися з іншими захворюваннями, такими як гепатит, проблеми з серцем і погане психічне здоров’я. Плюс до всього залишається висока стигма – все це заважає позитивним результатам щодо ВІЛ та сексуального здоров’я.

Великобританія значно просунулася в боротьбі з ВІЛ. Є ймовірність, що до 2030 року країна досягне ключових цілей. Досвід, який використовують англійські експерти, може бути застосований і для інших країн. Результати говорять про те, що їхні методи досить ефективні.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).