Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

ВООЗ схвалила дитячу форму препарату від ВІЛ

ВООЗ видала компанії Macleods Pharmaceuticals Ltd. сертифікат про прекваліфікацію на препарат долутегравір 10 мг. Він призначений для лікування ВІЛ у дітей у складі комплексної терапії.

Це перше дозування в 10 мг, яке пройшло процедуру прекваліфікації ВООЗ, у процесі якої оцінюються якість, безпека та ефективність лікарських засобів. Крім того, аналогічне дозування 10 мг компанії Mylan має сертифікат про попереднє схвалення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), зазначає Коаліція за готовністю до лікування.

У 2014 році Медичний патентний пул та компанія ViiV підписали ліцензійну угоду щодо препарату долутегравір (торгова назва «Тівікай»). А у квітні минулого року було підписано спеціальну угоду щодо чотирьох країн: Азербайджану, Білорусі, Казахстану та Малайзії. Суліцензіатами стали три компанії: Viatris (Mylan), Hetero та SUN. А компанія Macleods є субліцензіатом у рамках стандартної угоди.

Долутегравір – противірусний засіб для лікування ВІЛ із класу інгібіторів інтегрази другого покоління. Ще в 2019 році ВООЗ рекомендувала цей препарат для лікування ВІЛ як кращий засіб першого та другого ряду для всіх груп, включаючи вагітних та жінок репродуктивного віку.

Підготував: https://www.itpcru.org/2021/12/15/voz-odobrila-detskuyu-formu-dolutegravira-10-mg-kompanii-macleods/
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).