Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

З цієї статті ви можете довідатися про ваше право зберігати в таємниці результати вашого обстеження на ВІЛ

Роботодавець заплатить йому за моральний збиток 740 доларів.

Райсуд Нових Санжар (Полтавська область ) зобов’язав редакцію місцевої газети виплатити 4 тис. гривень 37-літньому місцевому жителеві Олексієві В. Він працював водієм у цьому виданні і був звільнений з формулюванням “по професійній невідповідності”. За словами Олексія, керівництву стало відомо, що в нього виявлений вірус імунодефіциту (ВІЛ). Через місяць прокуратура визнала це рішення незаконним і зобов’язала відновити Олексія на раніше займаній посаді. Однак проробив чоловік недовго – посаду незабаром скоротили. Тоді він звернувся в суд з позовом до газети і зажадав 30 тис. грн. як компенсацію за моральний збиток. Відновлюватися на старе місце роботи він вже не бажав.

Як розповіли “Сьогодні” у новосанжарскому суді, суддя Тетяна Стрельченко, розглянувши матеріали справи, ухвалила, що газета порушила ч. 1 ст. 28 Конституції України “у частині приниження достоїнства громадянина, як працівника”. Суд частково задовольнив позов. Крім того, 200 гривень редакції прийдеться сплатити державі як компенсацію судових витрат.

Заступник головного редактора газети Петро Жаботинський повідомив нам, що видання не згодне з рішенням суду і має намір подати апеляцію.

Джерело: газета “Сегодня”, 26.10.2004
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).