Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

За даними ДУ “ЦГЗ МОЗ України” PrEP в Україні найбільш поширений серед ЧСЧ

Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував Аналіз впровадження доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP, ДКП) за 2020 рік.

Центр громадського здоров’я МОЗ України опублікував Аналіз впровадження доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP, ДКП) за 2020 рік. Дані були зібрані шляхом проведення аналізу медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» (МІС ВІЛ), яка є єдиним джерелом інформації щодо ДКП на національному рівні.Згідно даним системи протягом 2020 року в Україні послуги ДКП отримали 2882 людини. Переважною більшістю клієнтів ДКП були чоловіки – 81%, і лише 19% – жінки. Що стосується розподілу клієнтів за віком, то у 2020 році переважна кількість клієнтів, а саме 70% усіх клієнтів ДКП знаходилася у віковій категорії від 20 до 44 років.

Дані щодо представників ключових груп у минулому році розподілилися наступним чином: 65% тих, хто приймав PrEP, склали чоловіки, що мають секс з чоловіками; на другому місці по кількості клієнтів, що вживали доконтактну профілактику знаходяться люди, які вживають наркотики ін’єкційно – 31%; всього 2% секс-працівників жінок приймають ДКП і 2% припало на чоловіків та жінок, які мають високий ризик інфікування. І найменше серед представників ключових груп доконтактну профілактику приймають трансгендерні люди – всього 2 людини за увесь 2020 рік.

Джерело: https://phc.org.ua/kontrol-zakhvoryuvan/vilsnid/profilaktika-vilsnidu/dokontaktna-profilaktika-dkpprep
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).