Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Жінки і ВІЛ: проєкт «Киянка +» відкриває двері для нових учасниць

Унікальний, дуже важливий та необхідний проєкт для жінок, які живуть з ВІЛ «Впровадження моделі підтримки та наснаження жінок, які живуть з ВІЛ для протидії насильству та стигмі, розвиток потенціалу спільноти в м. Києві» реалізується БО «Позитивні жінки».

Саме у нас жінки, які дізналися про свій статус, можуть отримати всю необхідну інформацію про захворювання  та знайти всебічну підтримку та спілкування у форматі «рівна-рівній».Координаторка проєкту – Віра Варига, наголошує: «Ми єдині в Україні, хто працює окремо з жінками, яких торкнулася проблема ВІЛ, використовуючи гендерно-чутливий підхід у наданні широкого спектра послуг».

Наразі послуги надаються у трьох напрямках:

1. Послуги спрямовані на подолання самостигми та прийняття свого ВІЛ-статусу

2. Послуги з профілактики та подолання наслідків насильства

3. Послуги з розвитку активізму та втілення ініціатив.

В рамках проекту ми допомагаємо долати учасницям внутрішні страхи та переживання, разом боремося зі самостигмою, працюємо з підняттям самооцінки, допомагаємо жінці прийняти себе в новому статусі, та усвідомити, що ВІЛ —  звичайна хвороба, яку вона контролює.

Група взаємопідтримки «Киянка+» створена у 2014 році, на сьогодні багато жінок, які отримували допомогу та підтримки, прийняли свій статус та розділяють цінності, мету та цілі БО «Позитивні жінки», вносять свій вклад в розвиток групи «Киянка+», ініціюють, беруть участь у акціях та інше.

За час існування групи підтримки «Киянка+» ми зрозуміли, що бар’єром на шляху прийняття свого нового статусу більшості жінок заважає насильство, з яким вона зустрічається у буденному житті. Через відсутність підтримки, незнання своїх прав, страх і самозвинувачення жінки, які живуть з ВІЛ  закриваються у собі, нібито захищаючись таким чином від навколишнього світу. Якщо зверху на цю лавину падає будь-який прояв насильства, ноша стає справді нестерпної. В такому випадку на допомогу приходить: мультидисциплінарна команда фахівців проєкту, підтримка від інших учасниць «Киянка+».

«Родзинкою» нашою є «Школа життя з ВІЛ», яка складається з серії майстер-класів на різні тематики та допомагає учасницям швидше прийняти статус, вчить як жити з ВІЛ, як розповісти рідним, оточенню, лікарям, чоловікові чи сексуальному партнеру. Тут жінки отримують найнеобхіднішу інформацію, яку можна буде використовувати у різних сферах життя, що полегшує прийняття ними свого статусу, і дуже часто, вони починають по-новому, більш позитивно, а іноді й більш відповідально ставитися до свого життя. Вони  цінують його! Знаходять сили і внутрішні ресурси для відновлення або побудови нових безпечних відносин з чоловіками, на основі поваги та рівності.

Для того щоб жінка почувала себе добре, мала гарне здоров’я, могла реалізовуватися і просто щасливо жила – їй потрібно навчитися жити з ВІЛ, прийняти діагноз, почувати себе достойно і на рівні з усіма. І ми, як ніхто інший, знаємо як це зробити. Телефонуйте на Гарячу лінію: 067-239-69-36; 067-323-31-36 та приходьте до нас.

Ви не одні у цьому світі!

Діяльність проводиться в рамках проєкту ВІЛ «Впровадження моделі підтримки та наснаження жінок, які живуть з ВІЛ для протидії насильству та стигмі, розвиток потенціалу спільноти в м. Києві», за фінансової підтримки AIDS Healthcare Foundation, у партнерстві з AHF-Ukraine.

Група «Киянка+» створена у 2014 році за підтримки наших партнерів «100% життя. Київський регіон» та «МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід”.

Джерело: http://www.pw.org.ua/zhinky-i-vil-proyekt-kyyanka-vidkryvaye-dveri-dlya-novyh-uchasnyts/?fbclid=IwAR3PYhnIJ1N0dwzV-1lnGglkDQR06P-85JtElfe8QGgs2bMiVSKVnFWN-VgПідготував: БО “Позитивні жінки”
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).