Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Зниження цін до 55% на Бедаквілін, життєво важливий препарат для лікування лікарсько-стійкого туберкульозу

Dr. Collins S. Vilbrun holds the actual medicine ( currently free as a trial) for treatment of tuberculosis, especially in infants and children, in the storage room for many medicines at the hospital.
Dr. Vilbrun (check spelling of last name) is Director of TB hospital MDR Hospital section of GHESKIO project (multi drug resistance)

Сьогодні Глобальний фонд з лікарських засобів (GDF) Партнерства «Зупинити туберкульоз» оголосив про зниження цін до 55% на Бедаквілін, найважливіший препарат для лікування лікарсько-стійкого туберкульозу (ЛУ-ТБ).

Нові знижені ціни на бедаквілін, забезпечені за допомогою відкритого конкурентного тендеру та дійсні до грудня 2024 року, є такими:

  • Johnson & Johnson: 130 доларів США за 6-місячний курс лікування.
  • Lupin: 194 долари США за 6-місячний курс лікування.

Ці нові ціни на бедаквілін доступні переважній більшості в країнах з низьким і середнім рівнем доходу і відображають зниження цін на Johnson & Johnson і Lupin на 55% і 33% відповідно в порівнянні з попередньою ціною 289 доларів США за 6-місячний курс лікування бедаквіліном.

За оцінками, близько 450 000 осіб хворі на лікарсько-стійкий туберкульоз. За оцінками GDF, нижчі ціни на бедаквілін дозволять заощадити 8 мільйонів доларів США протягом 16-місячного періоду дії контракту. Цієї суми достатньо, щоб купити понад 51 000 додаткових курсів лікування бедаквіліном і потенційно підтримати тисячі людей у ​​доступі до критичного лікування лікарсько-стійкого туберкульозу.

“Це зниження цін є важливим проривом у боротьбі з туберкульозом і воно особливо своєчасне напередодні Наради високого рівня ООН з туберкульозу, яка відбудеться у Нью-Йорку у вересні”, – сказала д-р Лусіка Дітіу, виконавчий директор Партнерства “Зупинити туберкульоз” . «Зростання туберкульозу з лікарською стійкістю є величезною загрозою для боротьби з туберкульозом. Викликає тривогу той факт, що щорічно близько 300 000 осіб із лікарсько-стійким туберкульозом залишаються поза увагою служб охорони здоров’я, що потенційно сприяє поширенню інфекції».

Бедаквілін є основним компонентом багатьох схем лікування лікарсько-стійкого туберкульозу, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Бедаквілін разом з претоманідом, лінезолідом та моксифлоксацином складають BPaLM, кращу схему лікування, рекомендовану ВООЗ для лікування ЛУ-ТБ. Людям із резистентністю до моксифлоксацину ВООЗ рекомендує використовувати BPaL (бедаквілін, претоманід та лінезолід) для лікування ЛУ-ТБ. Зниження ціни на бедаквілін призведе до загального зниження вартості 6-місячних схем лікування лікарсько-стійкого туберкульозу на 27–29%.

Країни можуть отримати доступ до нових цін на бідаквілін в каталозі ліків GDF та розмістити нові замовлення на бедаквілін та інші ліки на веб-сайті «Зупинити туберкульоз».

Додаткову інформацію та відповіді на найчастіші запитання можна знайти тут.

Stop TB Partnership’s

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).